Хустська міська рада

Хустський навчально-виховний комплекс №1

Хустський навчально-виховний комплекс №1

Хустської міськради

Закарпатської області

Адреса: м. Хуст, вул. Садова, 6

Кількість класів – 12

В них учнів – 274

Кількість дошкільних груп – 3

В них дошкільнят – 62

Історія створення

1996 рік – створена Хустська загальноосвітня школа-дитячий садок І-ІІ ступенів

2002 рік – реорганізована у Хустську загальноосвітню школу-дитячий садок І-ІІІ ступенів

2008 рік – Хустський навчально-виховний комплекс №1

Навчально-виховний процес забезпечує колектив з 49 чоловік. З них – 31 педагоги. Колектив поєднує молодість і досвід.

Серед вчителів та вихователів:

вчителів-методистів – 3

старших учителів – 5

відмінників освіти – 4

спеціалістів вищої категорії – 9

спеціалістів першої категорії – 9

спеціалістів та молодших спеціалістів – 13

Колектив забезпечує 100% охоплення навчанням дітей і підлітків мікрорайону. Понад 60% випускників комплексу навчаються у ВНЗ. П’ятеро випускників нагороджені за результатами навчання Золотими медалями, один – Срібною. Серед учнів комплексу є призери міських олімпіад, конкурсів, змагань, призер обласної олімпіади з хімії, чемпіони і призери України з гандболу. Загальна площа комплексу – 1,25 га. На території комплексу вирощується більш, ніж 60 сортів квітів, 20 сортів дерев та кущів. Облаштовано 2 майданчики для дошкільнят та 4 майданчики для учнів 2 – 11 класів.

Герб Хустського НВК №1

Гімн Хустського НВК №1

Школо моя рідна, єдина,

Всі ми тебе любимо щиро

Ти для нас, наче перлина,

Наша шкільна, дружна родина

Будеш рости і розквітати,

Школо-дитсадок!

Школа моя радо приймає

В будь-який час, хто завітає.

Можеш зустріть ти тут малечу,

Ну а ще крок – ти уже в школі.

Будеш рости, будеш радіти,

Рідна ти моя!

Наша школа, рідна школа –

Це квітучий сад,

Це чудовий сад,

Радий вас зустрічать.

Наша школа, рідна школа –

Це казковий край,

Мальовничий край,

Ти до нас завітай!

В школі гостей завжди багато,

В будь-який час, в будь-яке свято,

Якщо хоч раз тут побуваєш,

Ти НВК не забуваєш.

А для нас всіх ти Альма-матер,

Рідна ти моя!

Тут ми навчаємось

Тут ми виховуємося

Дитячий майданчик

Школа – казка

Наші квіти

Методичний тиждень у Хустському НВК №1

З 14 по 18 листопада у Хустському НВК №1 проходив методичний тиждень. Метою його було удосконалити педагогічну майстерність вихователів та вчителів, ознайомити колег з досвідом роботи та на практиці показати можливість використання ІКТ на уроках та заняттях.
Досвідом поділилися як досвідчені так і молоді педагоги, а також педагоги, які будуть атестуватися в цьому навчальному році. Зокрема, уроки пройшли в 2-му класі з математики – вчитель Капітан Л.І., 3-му класі з громадянської освіти – вчитель Галай З.В., 4-му класі з природознавства – вчитель Арендаренко Я.І., 6-му класі з історії України – вчитель Молнар О.М., 7-му класі з української літератури – вчитель Грець Н.А., 9-му класі з української літератури – вчитель Тетеря Т.Ю., 10-му класі з світової літератури – вчитель Хмура С.Ю. В дошкільній групі заняття з веселої математики провела вихователь Тегза Г.М.
На завершення методичного тижня проведено засідання шкільних методичних об’єднань, де вироблено рекомендації по впровадженню кращого досвіду, а також по усуненню виявлених недоліків.
В рамках шкільного методичного тижня в НВК 17 листопада пройшов семінар вчителів початкових класів міста.

Фотогалерея:

______________________________________________________________________________________________________

Міський семінар вчителів історії

16 лютого 2012 року, під керівництвом голови методоб’єднання Ірговці Н.Д. та методиста міського методкабінету Луканець С. І., на базі Хустського НВК №1 пройшов міський семінар вчителів історії “Організація самостійної роботи учнів на уроках історії та правознавства.” Вчитель  Молнар О. М.  провела відкритий урок в 6 класі на тему: “Східний похід Александра Македонського”. Метою уроку було :

– вивчити маршрут та деталі східного  походу Александра Македонського;  розширити та узагальнити знання  про видатного правителя та  полководця;

– продовжити формування умінь  роботи в групах, з історичною картою, історичними джерелами та додатковою  літературою, складання таблиць, історичного портрета,  формувати соціальну та полікультурну компетентність;

– виховати в учнів інтерес та повагу до історичного минулого людства, критичне та шанобливе ставлення до діячів минулого.

Урок проведено з використанням комп’ютерних технологій, що є одним з пріоритетних напрямів сучасних методів навчання. Для кращого засвоєння теми вчителька використала цікавий інтерактивний метод – роботу в групах.

При обговоренні відкритого уроку учасники семінару зазначили, що заняття пройшло цікаво, жваво; навчальна, виховна та розвиваюча мета була досягнута.

Далі вчителька поділилася з присутніми досвідом своєї роботи. За допомогою слайдів Оксана Михайлівна показала, які засоби і методи навчання вона застосовує на уроках, ознайомила присутніх з позакласною роботою.

Фотогалерея:

___________________________________________________________________________________________________________

ШКОЛА МОЛОДОГО ВЧИТЕЛЯ

       22 березня 2012 року на базі Хустського навчально-виховного комплексу №1 відбувся міський семінар «Школи молодого вчителя» під керівництвом методиста міського методичного кабінету управління освіти, релігій та у справах національностей Теличко С.І. Тема семінару «Розвиток пізнавальних здібностей школярів на уроках та в позаурочний час».

       Молоді вчителі шкіл міста Хуст відвідали уроки у досвідчених педагогів: Галай З.В., яка провела урок у третьому класі з громадянської освіти на тему «Сім’я. Основні обов’язки сім’ї» і вчителя української мови та літератури Тетері Т.Ю., яка провела урок української літератури у 9 класі на тему «Пантелеймон Куліш – письменник, критик, перекладач, автор підручників та правопису». Вчителі на своїх уроках використали інноваційні форми та методи роботи, а учні презентували результати своєї проектної діяльності.

       Після відвіданих уроків був проведений круглий стіл, де молоді вчителі поділилися своїми враженнями від побаченого на уроках.

  Фотогалерея:

 

 

Поділитися