Три меморіальні таблиці, вмонтовані в будівлю на площі Б. Хмельницького, 10

Триптих, який складається з трьох меморіальних таблиць, виконаних в бронзі, вмонтованих в будівлю на площі Б. Хмельницького, №10 з таким текстом:

На першій, що ліворуч:

«СОЛОДКИЙ МІЙ НАРОДЕ!

З ВЕЛИКОЮ УТІХОЮ З НЕВИМОВНОЮ РАДІСТЮ БАЧУ, ЩО ТИ ВИРОБИВ У СОБІ СВІДОМІСТЬ, ЩО ТИ НЕ Є ВЖЕ ТИМ ПОНИЖЕНИМ РАБОМ, ТИМ НЕЩАСНИМ РУГЕНОМ, ЯКИМ ТЕБЕ КОЛИСЬ З ПРЕЗИРСТВОМ ПРОЗИВАЛИ ЧУЖІ ПАНИ, АЛЕ ЩО ТИ Є СИНОМ ВЕЛИКОЇ НАЦІЇ СВЯТОГО ВОЛОДИМИРА ВЕЛИКОГО І ЯРОСЛАВА МУДРОГО.

14 ЛЮТОГО 1939 р.».

На другій, що по центру:

«В ЦЬОМУ БУДИНКУ 1938-1939 Р.Р. ПРОЖИВАВ ПРЕЗИДЕНТ КАРПАТСЬКОЇ УКРАЇНИ АВГУСТИН ВОЛОШИН».

На третій, що праворуч:

«МІЙ ЗАПОВІТ.

ТВЕРДО ВІРЮ, ЩО ОБНОВЛЕННЯ ЦЕРКОВНОЇ ЄДНОСТИ ПРИНЕСЕ ЗА СОБОЮ Й ПОЛІТИЧНУ СВОБОДУ НАШОГО НАРОДУ. ІЗ ГАРЯЧОЇ ЛЮБОВИ ДО ТЕБЕ, НАРОДЕ МІЙ, БАЖАЮ ЩОБ ТИ ЧИМСКОРШЕ ОБНОВИВ СВОЮ ЦЕРКОВНУ Й НАРОДНУ ЄДНІСТЬ І ЩОБ В БУДУЧНОСТИ НЕ ДАВ СЕБЕ РОЗБИВАТИ ЧУЖИМИ ІНТЕРЕСАМИ.

19 СЕРПНЯ 1944 р.».