Хустська міська рада

Депутати Хустської міської ради звернулася до міжнародної спільноти щодо закриття неба над Україною (+текст звернення)

Депутати Хустської міської ради звернулася до міжнародної спільноти щодо закриття неба над Україною

 

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Хустської міської ради до Сполучених Штатів Америки, учасників Організації Північноатлантичного договору, керівництва країн Європи, до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, щодо впровадження зони A2/AD над територією України.

10 днів Україна героїчно протистоїть агресії Російської Федерації. 10 днів найбільшу європейську країну у центрі Європи намагаються знищити.

Всупереч правилам ведення війни, Російська Федерація варварськи саме з повітря атакує цивільні об’єкти: житлові будинки, дитячі садки та школи, лікарні та пологові будинки.

Управління військового комісара ООН з прав людини станом на 00:00 3 березня 2022 року нарахувало 1006 випадків загибелі або поранення цивільного населення. 331 загиблий, із яких 19 дітей, 675 поранених, з яких 31 дитина. І ця інформація є далеко не повною через значну інтенсивність бойових дій.

Харків, Чернігів, Житомир, Маріуполь, Чугуїв, Ізюм, Буча, Ірпінь, Біла Церква – це неповний список українських міст, які ворог намагається зрівняти із землею у прямому значенні.

Вогонь ведеться з неба прицільно, на ураження. Вночі, коли цивільне населення має спати.

Це не випадкові мішені, це цілеспрямований удар саме по цивільним об’єктам. Саме з неба, для чого використовується як територія Російської Федерації, так і територія Білорусі.

26 квітня 1986 року сталася катастрофа, яка на сьогодні вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком. Радіоактивна хмара від аварії на Чорнобильській АЕС пройшла над європейською частиною тодішнього СРСР, більшою частиною Європи, східною частиною Сполучених Штатів Америки.

Сьогодні під контролем Російської Федерації не тільки Чорнобильська АЕС, де окупанти утримують в заручниках та не дають замінити 95 працівників, з 24 лютого. Сьогодні ж мова йде вже про Запорізьку АЕС. Найбільшу в Європі із шістьма енергоблоками.

Якщо вибух Запорізької АЕС станеться, наслідки будуть руйнівними не тільки для України, а й для всього світу, оскільки ядерна катастрофа такого масштабу перевищить всі попередні аварії на АЕС, включаючи Чорнобильську АЕС та катастрофу на АЕС Фукусіма-Даїчі.

Ваші аргументи про те, що нинішня відмова від впровадження A2/AD пов’язана з тим, що НАТО намагається уникнути ядерної війни, не є переконливими, оскільки Російська Федерація вже її розпочала. Історичні уроки важкі і їх треба враховувати.

Дослухайтеся до своїх народів. Нещодавнє опитування Reuters/Ipsos показало, що обурення з приводу вторгнення Росії в Україну зростає. Близько 74% американців, включаючи переважну більшість республіканців і демократів, заявили, що Сполучені Штати Америки та їхні союзники з Організації Північноатлантичного договору мають запровадити в Україні зону, заборонену для польотів.

Без будь-якого перебільшення, єдиний спосіб вижити для всіх нас, і ми маємо на увазі увесь світ, – це зона A2/AD над Україною.

Закрийте небо над Україною! Врятуйте не Україну – врятуйте Світ!

 

Депутати Хустської міської ради.

Опубліковано: 08.03.2022 933 Переглядів
Поділитися

Також може бути цікавим

Оголошення про конкурс
Виконавчий комітет Хустської міської ради оголошує конкурс з визначення операторів на надання права організовувати та провадити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для паркування на території міста Хуст Організатор – Виконавчий комітет Хустської міської ради. Адреса: м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста,27. Режим роботи: понеділок-п’ятниця з 8.00 до 17.00 год. за к.ч., обідня перерва… ...
Хустська ТГ співпрацюватиме із громадою Донеччини
У рамках Об’єднаного Форуму місцевого самоврядування та громадянського суспільства Закарпаття «Згуртовані і спроможні громади – міцний тил і запорука нашої Перемоги!» відбулося підписання Меморандуму про взаємодію, співпрацю і партнерство між Хустською міськрадою та Покровською міською військовою адміністрацією ( Донеччина). Документ скріпили своїми підписами в.о. Хустського міського голови Василь Губаль та начальник управління Покровської МВА Олег… ...
Кадрові зміни: міський водоканал має нового керівника
Відповідне розпорядження про призначення на посаду начальника Хустського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства Івана Івановича Росоху підписав в.о. Хустського міського голови Василь Губаль. 17 квітня Василь Іванович разом зі своїм заступником Михайлом Рівісом офіційно представити колективу нового керівника. «Все, що ми робимо, – заради людей. Наша основна мета – збільшити кількість годин водопостачання та покращити якість… ...
Вадим Митрович – новий керівник управління соцзахисту
Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Хустської міської ради має нового керівника. Ним став Вадим Іванович Митрович. До призначення на посаду працював в органах державної влади. В.о. Хустського міського голови Василь Губаль представив колективу нового очільника соцзахисту. «Вадим Іванович – це відповідьнальна людина, який знає роботу служби. Я йому довіряю. Бажаю злагодженої роботи, мудрих і… ...
Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн
Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія. Бізнес спільно з маркетплейсом Prom.ua та платіжним сервісом RozetkaPay запрошують на безоплатний вебінарний проєкт «Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн», який допоможе детальніше дізнатися, з чого починати бізнес онлайн, що потрібно, щоб стати підприємцем, як працювати з асортиментом та як безпечна оплата впливає… ...
Підготовка до сесії: у міській раді засідали депутатські комісії
У міській раді відбулися засідання постійних депутатських комісій з питань землекористування та охорони навколишнього середовища, з питань контролю та проведенням управлінням комунальної власності, житлово-комунального господарства та містобудування. Засідала комісія із гуманітарних питань та постійна депутатська комісія з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва, автотранспорту, зв’язку, промисловості та торгівлі. Депутати – члени комісій розглянули… ...