Інформація
У зв’язку з виникненням дефіциту палива та гідроресурсів, що призвело до загрози порушення балансу в об’єднаній енергетичній системі України, для забезпечення надійної роботи в умовах дисбалансу між споживанням і виробництвом електроенергії, виконавчий комітет Хустської міської ради звертається до населення та всіх суб’єктів господарювання міста Хуст з проханням економно використовувати електроенергію та без зайвої потреби не вмикати потужні електроприлади. Особливо, просимо обмежити використання електроенергії у години найбільшого навантаження, а саме: з 08:00 до 11:00 та з 17:00 до 22:00. В цей час рекомендується не включати енергоємних електроприладів. Також просимо добровільно припинити або скоротити освітлення вуличної реклами та вітрин закладів торгівлі.
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/img1345732101-1-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452142640_496981322985106_986522662494273337_n-1-300x171.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/news_1626712178_60f5a872b2491-300x184.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/451581861_496916836324888_827683365815998922_n-1-300x169.jpg)