Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!
Щиросердечно вітаю вас з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!
Продовжуючи кращі традиції, працюючи натхненно і самовіддано, працівники радіо і телебачення, зв’язківці завжди знаходяться на передових позиціях розбудови інформаційного простору, соціально-політичного і економічного життя країни.
Сьогодні на Вас покладено надзвичайно важливе завдання – задовольнити зростаючі потреби суспільства у об’єктивній та неупередженій інформації, надійному та якісному зв’язку.
Бажаю Вам успіхів на цьому шляху, нових звершень у вашій праці на благо рідної держави!
Добра вам, здоров’я, щастя та родинного благополуччя!
З повагою, міський голова Володимир Кащук
Опубліковано: 15.11.2014 1715 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452142640_496981322985106_986522662494273337_n-1-300x171.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/news_1626712178_60f5a872b2491-300x184.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/451581861_496916836324888_827683365815998922_n-1-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/forum-foto-300x300.jpg)