Допомога військовим Закарпатського батальйону територіальної оборони
14 жовтня студенти та викладачі Хустського технічного коледжу передали дві сотні комплектів термостійкої білизни хустським військовослужбовцям, котрі невдовзі вирушать у зону АТО.
За словами директора навчального закладу Михайла Яськіва, на ініціативу зібрати допомогу для українських бійців відгукнулося багато студентів і викладачів. Впродовж недовгого періоду часу вдалося зібрати кошти на які, власне, й придбали комплекти термостійкої білизни.
Забирали допомогу для захисників бійці Закарпатського батальйону територіальної оборони – хустяни. Вони подякували за підтримку, надану викладачами і студентами коледжу.
Передали допомогу хустським військовим і працівниці швейної фабрики «Прометей», які пошили зимові балаклави для бійців АТО.
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)