Шановна громадо!
Щиро вітаю вас із Днем Конституції України!
28 червня ми вшановуємо Основний Закон нашої держави — символ незалежності, демократії та верховенства права. Уже 30 років Конституція залишається надійним фундаментом української державності та гарантом прав і свобод громадян.
Сьогодні, у час боротьби за свободу й незалежність України, ми з особливою вдячністю згадуємо наших Захисників і Захисниць, які мужньо відстоюють майбутнє держави.
Кожній родині бажаю миру, добробуту, міцного здоров’я, злагоди та віри в Перемогу. Нехай любов до України, єдність і відповідальність за її майбутнє завжди живуть у наших серцях.
З повагою
в.о. Хустського міського голови Василь Губаль
Опубліковано: 28.06.2026 13 Переглядів
Також може бути цікавим
