Шановні освітяни, дорогі учні, студенти та батьки!
Щиро вітаю вас із Днем знань та початком нового навчального року!
Для когось сьогодні – перший день в школі чи університеті, для когось почався відлік останнього року навчання. Для педагогів – це життя. А загалом – це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас.
Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, викладачів та педагогів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.
Бажаю всім міцного здоров’я, творчої наснаги та впевненості у власних силах. Нехай нестримне бажання збагачуватися знаннями і використовувати їх на благо своєї держави завжди буде з вами. Щасти вам, у новому навчальному році.
Хустський міський голова В.Кащук.
Опубліковано: 01.09.2013 4918 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452297035_501234989226406_4245526743325710082_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453093948_501232929226612_3201988168458041783_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453091045_501232185893353_4441891937614246526_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452416396_501230269226878_7233401375348846091_n-300x169.jpg)