Хустською ОДПІ підбито перші підсумки декларування доходів громадян за 2012 рік
Процес декларування доходів громадян – один із найважливіших напрямків роботи податкової служби. Як і в попередні роки, визначальною ланкою у проведенні кампанії декларування, залишається спрямованість на налагодження партнерських взаємовідносин із платниками податків, добровільність сплати громадянами податків і створення умов, що гарантують якісне обслуговування платників.
За результатами деклараційної кампанії до Хустької ОДПІ подано 358 декларацій, в т.ч. громадянами, які одержали доходи та зобов’язані їх задекларувати, подано 231 декларацію, з яких 199 – від успадкованого чи отриманого у дарунок майна, 20 – від продажу об’єктів рухомого та нерухомого майна, 1 – резидентами, які отримали іноземні доходи, 7 – які отримали інвестиційний прибуток, 4 – інші.
Відповідно до поданих декларацій до бюджету належить сплатити 663 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб.
Громаданами, які у 2013 році одержали право скористатися податковою знижкою, подано 115 декларацій. Сума податку до повернення складає 134,2 – тис.гривень. Станом на 30.04.13 повернуто податку з доходів фізичних осіб громадянам на суму 57,7 – тис. гривень.
Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю Хустської ОДПІ
Опубліковано: 15.05.2013 2548 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/6692cc3da7bef__20240712132916-300x169.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)