ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ЗІ СВІТЛИМ СВЯТОМ ПАСКИ
З ВЕЛИКОДНЕМ ВАС, ДОРОГІ КРАЯНИ!
І прийшла весна – з пробудженням природи, з відродженням у людських серцях Віри, Надії та Любові, зі Святом Воскресіння Христового – Паскою. Тож осягнімо в цей воістину великий день незнищенність того, що нам даровано, відчуймо близькість цих слів: Воскресіння! Відродження! Пробудження!
Хай побільшає в цей день очей просвітлених і слів нелукавих – до ближнього. Творімо задля Воскресіння добро, відновлюймо традиції, без яких неможливе духовне пробудження.
Зі святом вас, дорогі краяни! Згадаймо все добре, що пов’язане з світлим празником Воскресіння Господнього. Зробімо все, аби цьогорічна Паска стала святом для наших сімей, дітей і батьків, щоб запам’яталася і сріблом вербової гілки, і крашанкою, і паскою.
Міський голова Володимир Кащук.
Опубліковано: 03.05.2013 5628 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/6692cc3da7bef__20240712132916-300x169.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)