Хустською міською радою підтримано Звернення Організаційного комітету до Дня охорони праці 28 квітня 2013 року.
На підтримку Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2013 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні у рамках Всесвітнього дня охорони праці до центральних і місцевих органів виконавчої влади, об’єднань роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ, організацій України розпорядженням Хустського міського голови № 47 від 17.04.2013 року утворено тимчасову робочу комісію, затверджено заходи, які необхідно здійснити протягом Тижня охорони праці з 22 по 28.04.2013 р., визначено для них конкретне завдання на цей період. Протягом 22 – 28 квітня робочими комісіями заплановано відвідати ряд підприємств району і міста , провести тематичні зустрічі у трудових колективах, огляд стану промислової безпеки та охорони праці, розглянути їх результати, закликати керівників підприємств вжити відповідних заходів щодо покращення виробничих умов і стану безпеки праці , висвітлити матеріали перевірки у засобах масової інформації.
Опубліковано: 25.04.2013 3295 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)