Роботи з реконструкції водогону на вулиці Пирогова 5 «а» – завершено
У середу, 17 квітня, у одному з мікрорайонів Хуста, по вулиці Пирогова, ремонтні бригади міськводоканалу завершили роботи по реконструкції відрізку водогону у будинку 5 «а».
Нагадаємо, на одному з прийомів, до Хустського міського голови звернувся голова ОСББ будинку 5 «а», «Сонячне + » Іван Шутов, з проханням допомогти у вирішенні їх проблеми – провести роботи по реконструкції водогону. Річ у тім, що через зношеність системи водопостачання, що будувалась ще на кінці 70-х, до помешкань окремих жильців вода не надходила взагалі.
Новий сучасний водогін, який прокладено у підвалі будинку, із якісного матеріалу, який був закуплений у приватному порядку,мешканці будинку Пирогова 5 «а» отримали завдяки роботі комунального підприємства Хустської міськради, бюджетом якого і було повністю профінансовано ремонтні роботи.
„Водогін, який днями запрацював і для мешканців будинку Пирогова, 5 «а», відповідає сучасним стандартам і служитиме не тільки нинішнім жителям, а й наступним поколінням, — зазначив начальник міськводоканалу Ігор Любий. — Робота, що тривала впродовж тижня, виконана якісно.
Тимчасово, до 24 квітня 2013 року, до підключення квартир до нового водогону, діє паралельно «старий».
Опубліковано: 17.04.2013 4048 Переглядів
Також може бути цікавим
«Вітрина-1201»: Пенсійний фонд інформує про надання житлових субсидій та пільг
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
Пенсійний фонд України продовжує працювати над удосконаленням системи надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Першим кроком стала автоматизація процесу їхнього призначення. У зв’язку з цим до 1 січня 2023 року управителям багатоквартирних будинків, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків, виконавцям комунальних послуг необхідно було зареєструватися в електронному кабінеті на офіційному вебпорталі Пенсійного фонду України… ...
Відео з відкриття Алеї пам’яті Героїв у місті Хуст
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
...
З Днем державності України!
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
Сьогодні, 15 липня, Україна відзначає День української Державності. 3 цієї нагоди в Хустському міському парку біля памʼятника Янголу-революціонеру відбулися урочисті заходи. Участь у них взяло керівництво Хустської міської ради та району, громадськість. Хвилиною мовчання та покладанням квітів помʼянули тих, хто за понад тисячолітню історію боровся за українську державність і поклав за неї своє життя. Далі… ...
У Хусті відкрили Алею пам’яті Героїв
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
Символічним та водночас скорботним став недільний день урочистого відкриття Алеї пам’яті Героїв – земляків, які полягли за свободу і незалежність Батьківщини у російсько – українській війні. 14 липня Хустська територіальна громада, керівництво міста й району, військовослужбовці, ветерани, священнослужителі, рідні та близькі полеглих воїнів, представники установ і організацій, депутати, старости, жителі та гості зібрались тут, аби… ...
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада відзначає 102 річницю від дня створення
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
12 липня 1922 року вважають офіційною датою заснування 128-ї бригади. За роки існування завдяки подвигам, відвазі й хоробрості бійців бригада стала справді легендарною.Вічна пам’ять воїнам, які віддали своє життя у бою з ворогом.Низький уклін та шана військовослужбовцям, які сьогодні стоять на варті нашої безпеки, суверенітету та незалежності держави.Закарпаття пишається!Слава Україні!Героям слава! ...
АНОНС: 14 липня відбудеться відкриття Алеї пам’яті Героїв
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)
Шановні жителі Хустської територіальної громади! У неділю, 14 липня 2024 року, о 14:00 годині у центрі міста Хуст (від пішохідної зони, що починається від римо-католицького костелу Святої Анни) відбудеться урочисте відкриття Алеї памʼяті Героїв. Запрошуємо вас вшанувати памʼять захисників, які поклали життя за нашу свободу, за волю та незалежність України в російсько-українській війні. Це місце –… ...