Історія нашої держави – це постійна боротьба за незалежність та свободу
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/441582962_451918157491423_8413823039338012214_n-225x300.jpg)
Сьогодні, 8 травня, очільники Хустської територіальної громади та району вшанували пам’ять полеглих воїнів Другої світової війни та Героїв сьогодення хвилиною мовчання, поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної сотні.
Цього ж дня вшанували пам’ять полеглих захисників на міському цвинтарі, а також у населених пунктах нашої громади, де поховані Герої України, які загинули внаслідок війни з країною агресором.
«Наші захисники, які зараз відбивають російське вторгнення, показали, що у покоління переможців виросли достойні сини, доньки, онуки і правнуки, які ніколи не віддадуть ворогу рідний дім», – наголосив в.о. Хустського міського голови Василь Губаль.
Вічна пам’ять усім загиблим у Другій світовій війні. Слава кожному і кожній, хто бився проти нацизму та переміг. Слава всім нашим Героям різних часів, яким ми завдячуємо нашим життям.
Слава Україні!
Героям слава!
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/440321895_451918120824760_2606514565308916058_n-676x1024.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/424605615_451916220824950_6026859967361427866_n.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/441580866_451918087491430_1525467986213065837_n-636x1024.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/441582962_451918157491423_8413823039338012214_n-1-768x1024.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/441620062_451918134158092_5289272363115015571_n-768x1024.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/440202694_451918054158100_5516935936664798066_n-715x1024.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/441877336_451917860824786_6846204648701526193_n-768x1024.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/441880522_451918010824771_4300202166888713050_n-743x1024.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/441883508_451917964158109_5845555036125418651_n-737x1024.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/441880522_451918010824771_4300202166888713050_n-743x1024.jpg)
Також може бути цікавим
Знакова подія для Закарпаття
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/foto-14-of-110-300x200.jpg)
Сьогодні, 16 липня, у Хрестовоздвиженському греко-католицькому кафедральному соборі в Ужгороді відбулася хіротонія та інтронізація правлячого єпископа Мукачівської греко-католицької єпархії Теодора (Мацапули). Подія унікальна, адже вперше з 1932 року в Ужгородському греко-католицькому соборі висвятили єпископа-ординаторія, призначеного саме для Мукачівської греко-католицької єпархії. У Божественній літургії взяв участь і в.о. Хустського міського голови Василь Губаль. Отож щиро вітаємо… ...
Відео з відкриття Алеї пам’яті Героїв у місті Хуст
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
...
Заходи від ГО «НЕЄМІЯ»
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
...
ПРО БЕНЗИНОВІ ГЕНЕРАТОРИ АБО ЧОМУ НЕ ВАРТО СЛУХАТИ ПОРАДИ З СОЦМЕРЕЖ, —РОЗ’ЯСНЮЮТЬ ГАЗОВИКИ
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
Аварійні та планові відключення електроенергії тривають і, за прогнозами енергетиків, продовжаться й надалі. Люди знову повернулися до використання альтернативних джерел живлення, і серед власників бізнесу найбільш популярними досі були бензинові генератори. Але через ріст цін на бензин підприємливі споживачі вигадують способи здешевити використання генераторів і намагаються самотужки підключати бензинові прилади до газової мережі. На різноманітних… ...
До уваги внутрішньо переміщених осіб
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Хустської міської ради надає оновлений довідник місць тимчасового розташування для внутрішньо переміщених осіб в Закарпатській області. Детальніше: Інформаційний довідник-правка-2 ...
Закарпатська область одна з лідерів за зростанням надходжень єдиного податку
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
Відповідно до Довідки Мінфіну щодо виконання доходів загального фонду місцевих бюджетів найбільші показники в Україні по темпах росту надходжень єдиного податку за січень – травень 2024 року відносно січня – травня 2023 року в Закарпатській та Волинській областях – 158,3 %. Про це розповіла Юлія Траньович, консультантка з бюджетних питань Асоціації міст України в Закарпатській… ...