Лєско та Хуст ведуть спільну роботу у напрямку охорони та збереження історико-культурної спадщини на південній частині польсько-українського закордоння (ВІДЕО)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/DSC_0021-1-300x200.jpg)
Так, у рамках проєкту “Лєско та Хуст: Історія – це наша сила” було створено й відеофільм, що стало фінішним акордом низки заходів, які мали місце в обох країнах – Польщі та Україні.
Нагадаємо, нині триває реалізація міжнародного проєкту «Лєско і Хуст: Історія – це наша сила», який фінансується Європейським Союзом в межах Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 рр.. Загальна мета вищезгаданого проєкту – підвищення рівня сталого використання культурно-історичних цінностей жителями та туристами в південних частинах польсько-українського кордону.
У рамках проєкту проведено ряд заходів в обох містах, які були зафільмовані місцевими телестудіями. Тож, пропонуємо Вашій увазі 20-хвилинний відеофільм, який підготував головний бенефіціар проєкту.
Також у ньому показано усі схожості та відмінності в культурі, мистецтві та звичаях двох країн, зокрема наших міст. До слова, фільм має три версії трьома мовами (польською, українською, англійською), тому представлений на сайтах обох партнерів та у соцмережі.
Пресслужба Хустської міської ради
Опубліковано: 25.07.2023 816 Переглядів
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/DSC_0995-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/avatarka-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/425539678_774380528053868_2262908840949635927_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/images-5.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/images-4.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/DSC_0859-300x200.jpg)