Робоча зустріч з питань міжнародного співробітництва (ФОТО)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/DSC_0012-300x200.jpg)
Чергова закордонна делегація завітала у Хустську міську територіальну громаду. Так, сьогодні, 10 липня, вперше у Хуст прибула консультантка Міжнародних проєктів Cande Solutions srl. Моніка Діну із Румунії та голова Фундації українських гуцулів Румунії Василь Попович.
Мета візиту: налагодження співпраці щодо написання проєктних заявок. Відтак зустріч делегатів відбулася з керівництвом громади, зокрема: Хустським міським головою Володимиром Кащуком, його заступниками Василем Калином та Іваном Подолеєм, секретарем міської ради Василем Губалем, керуючою справами виконавчого комітету ради Генрієттою Маханець.
Під час зустрічі присутні в цілому обговорили перспективи міжнародного співробітництва та спільної участі у конкурсі грантових заявок Програм Транскордонного Співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Румунія-Україна 2021-2027 рр. та Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2021-2027 рр..
Також мали змогу наглядно побачити об’єкти, які можливо спільно реанімувати у рамках співпраці.
Пресслужба Хустської міської ради
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)