З нагоди Дня Конституції України відбулося покладання квітів (ФОТО)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_1026-300x200.jpg)
Сьогодні, 28 червня, з нагоди 27-ї річниці Дня Конституції України відбулось покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку – борцеві за незалежність і свободу українського народу.
Квіти до підніжжя великому Кобзарю – це знак поваги до знаної особистості і шани конституційних прав і свобод.
27 років тому Верховна Рада України від імені українського народу прийняла Основний Закон держави.
Конституція увійшла в наше життя як головний гарант державності і демократії, незалежності і соборності України. Вона має унікальне історичне коріння, адже у той час, коли в Європі основним державним устроєм була абсолютна монархія, українці вже мали свій Основний закон – Конституцію Пилипа Орлика. Цей пам’ятний день відкрив перед нами шлях до розвитку і зміцнення правової європейської країни.
Так, з нагоди державного свята відбулась церемонія покладання квітів за участі перших керівників Хустщини: секретаря Хустської міської ради Василя Губаля, голови Хустської РВА Віктора Сабадоша, голови Хустської районної ради Назарія Павлія. До них доєдналися й працівники культури.
Отож, 28 червня – дата, яка виражає дух народу та символізує його славну історію.
Пресслужба Хустської міської ради
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)