Cтартував воркшоп із розробки соціального паспорту у Хустській міській територіальній громаді (ФОТО)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/DSC_0266-300x200.jpg)
Закарпатська регіональна команда проєкту “Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб”, який реалізується Благодійною організацією “Благодійний Фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» за фінансування Агенства ООН у справах біженців (УВКБ ООН), провела для працівників місцевих установ соцзахисту воркшоп із розробки соціального паспорту Хустської МТГ. Відтак новостворена у міській раді робоча група з визначення потреб населення та підготовки Соцпаспорта громади взяла участь у заході та опісля засідала, підбиваючи підсумки.
Зустріч відбулася за участі керівництва ради – заступників Хустського міського голови Василя Калина та Івана Подолея.
Під час координаційного інтенсиву представниці регіональної команди – координаторка проєкту у Закарпатській області Анжела Бабкіна та юристка Наталя Свадеба розповіли присутнім безпосередньо про сам проєкт та запрезентували його цілі і завдання. Також детально обговорили з робочою групою його етапи реалізації. Крім того, учасники зустрічі розповіли про поточну ситуацію з реєстрацією ВПО в громаді та разом із представниками регіональної команди проєкту у Закарпатському регіоні пропрацювали теоретичні засади оцінки потреб приймаючої громади, окреслили шляхи вирішення нагальних питань у цьому напрямку, отримавши необхідний методичний орієнтир щодо розробки соціального паспорта тергромади як інструмента публічного управління місцевим розвитком.
Власне, соціальний паспорт ТГ − це документ, що охоплює всі сфери життєдіяльності громади та містить актуальну інформацію про її ресурси й соціальні особливості (адміністративно-територіальний устрій, галузевість, демографічний стан, рівень зайнятості/безробіття, інфраструктура, житлово-комунальне господарство, громадські, благодійні та релігійні організації, медичні, освітні, фінансові, сільськогосподарські установи та фермерські господарства, місцеве самоврядування, бюджет, комунікація, захист і безпека, заклади торгівлі, харчування, культури й туризму, місця відпочинку тощо). Тобто це широкоплановий функціонал, завдяки якому різноманітні потреби й нагальні проблеми в тергромадах можна буде вирішувати більш конструктивно й оперативно.
Пресслужба Хустської міської ради
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)