До уваги голів правління ОСББ/житлових кооперативів!
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/6406f04d4c776-300x169.jpg)
До виконавчого комітету Хустської міської ради надійшли листи від Закарпатської ОВА за № 5299/06-11 від 05.04.23 р. та Хустської ОВА за № 01-27/725 від 06.04.23 р. щодо забезпечення виконання комунальних послуг управителями багатоквартирних будинків, житлово-будівельними кооперативами щодо їх реєстрації в електронних кабінетах ПФУ та надання необхідної інформації у подальшому, а також належної взаємодії виконавців цих послуг з органами Пенсійного фонду України у Закарпатській області.
Враховуючи вищенаведене, з метою надання своєчасної та якісної інформації, просимо Вас, шановні голови правління ОСББ/житлових кооперативів, зареєструватися у найкоротший термін в електронному кабінеті Пенсійного фонду України у Закарпатській області.
Опубліковано: 11.04.2023 809 Переглядів
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)