У Хустській міській раді відбулася робоча зустріч з питань міжнародного співробітництва (ФОТО)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/DSC_0127-1-300x167.jpg)
Хустська міська територіальна громада вкотре приймає на своїх теренах делегацію із-за кордону. Адже міська рада продовжує активну роботу з налогодження міжнародних зв’язків задля подальшої співпраці. Так, сьогодні, 30 березня, під час перебування румунської делегації в Україні проведено зустріч із керівництвом Хустської МТГ щодо обговорення перспектив міжнародного співробітництва та спільної участі у грантових конкурсах.
До складу делегації з Румунії увійшли: міський голова м.Ардуд – Овідіу Маріус Дума; голова Сату-Марської повітової філії Союзу українців Румунії, директор відділу мистецтва повітового музею Сату-Маре, радник голови Закарпатської обласної ради Ірина-Люба Горват; директорка Центру інклюзивної освіти Сату-Маре Діна Рамона Костін; заступник директора Центру інклюзивної освіти Сату-Маре Сесілія Такач; викладач Центру інклюзивної освіти Сату-Маре Ауріка Янку; психопедагог Центру інклюзивної освіти Сату-Маре Маріана Селеджян; керівник відділу культури мерії м.Ардуд Сіміна Поп; заступник міського голови м.Ардуд Мікле Калін; директор музею-замку Ардуд – Штефан Берч.
Іноземних гостей радо зустріли керівники Хустської міської територіальної громади: міський голова Володимир Кащук та його заступник Василь Сабадош, секретар міської ради Василь Губаль та керуюча справами виконавчого комітету Генрієтта Маханець, а також начальники окремих управлінь і відділів ради та їх заступники. У зустрічі взяла участь керівниця Хустської спеціальної школи І-ІІІ ст. Закарпатської обласної ради Жанна Микитюк, яка на власному рахунку має чимало спільних проєктів із делегатами з повіту Сату-Маре зокрема.
Власне, присутні обговорили перспективи міжнародного співробітництва та спільну участь у конкурсі заявок грантової підтримки у Програмах Транскордонного Співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Румунія-Україна 2021-2027 рр. та Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2021-2027 рр.. Однак передувало цьому знайомство сторін, адже делегація із Сату-Маре у міській раді вперше. Тож ділилися досвідом та напрацюваннями з іншими сусідами, що, без сумніву, стане їхнім гарантом успіху спільних проєктів у майбутньому. Відтак, співпраці бути!
Пресслужба Хустської міської ради
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)