З Новим 2023 роком!
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/19FB3B88-81EA-2296-6778-6AA7B43B1CBD-300x158.jpg)
Дорога громадо, з Новим 2023 роком!
Рік, що відходить у минуле, виявився дуже складним та непередбачуваним не лише для нашої громади, а й для кожного українця. Адже ми прожили його в умовах війни, а разом з тим долали непрості труднощі, що склалися у нашій державі.
Вірю, що любов до нашого спільного дому, прагнення зробити його кращим буде і надалі слугувати головним пріоритетом на майбутнє. А спільна мета – перемога та мир, стане невід’ємною його частиною!
Так, зустріч Нового року – це завжди нові надії і сподівання. Тож нехай всі прикрощі і негаразди залишаться в старому році, а заповітні бажання і мрії обов’язково здійсняться в Новому-2023-му.
Відтак, зустрічаючи Новий рік, побажаймо та подаруймо один одному найдорожче і найцінніше – любов і тепло, увагу і турботу нашим близьким і рідним, позаяк у єднанні наша сила!
Хай 2023 рік подарує нашій державі довгоочікувані перемогу та мир, хай всі наші захисники повернуться до своїх сімей живими та неушкодженими, хай кожна дитина пізнає щасливе дитинство, а Різдвяна зоря продовжує запалювати у наших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії на здолання будь-яких подальших труднощів, що нині випали на нашу українську долю.
Божого благословіння рідній Україні та її народу!
З Новим роком!
Нових висот та мирного неба!
Хустський міський голова
Володимир КАЩУК
Опубліковано: 30.12.2022 2374 Переглядів
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)