ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ ЗАХІДНОГО ОБРЯДУ
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG-20220106-WA0012-300x169.jpg)
Прийміть щиросердні вітання з величним святом Різдва Христового, яке 25 грудня відзначають віряни західного обряду.
Спрадавна Різдвяні свята були для українців джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри і надії. Адже Народження Сина Божого наповнює наше життя змістом, добротою та щирістю, духовністю і милосердям. А сьогодні – додає віри, що милість Господа подарує нам мирне небо та поверне до звичного буття, де не буде місця війні та темряві.
Тож бажаю миру, світла і добра, любові та щастя, благополуччя, успіху і міцного здоров’я. Нехай янгол-охоронець оберігає кожного від негараздів, а в душах запанують спокій і благодать.
Христос рождається! Славімо Його!
міський голова
Володимир КАЩУК
Опубліковано: 25.12.2022 1954 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)