Перший крок громадян, які прагнуть стати добровольцями з цивільного захисту
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/20220413-05-300x300.jpg)
На виконання статті 62 та 63 Кодексу цивільного захисту України (зі змінами), та з метою забезпечення належної координації роботи пожежно рятувальних підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони, Хустське РУ ГУ ДСНС України у Закарпатській області інформують щодо заповнення відповідної форми на сайті dmpo.dsns.gov.ua в розділі «Я прагну стати добровольцем» громадянами, які бажають стати добровольцями підрозділів місцевої пожежної охорони та добровільних формувань цивільного захисту.
Власне, добровольці — це перші помічники професійних пожежних, які реагують на пожежі та надзвичайні ситуації, що виникають на території їх громади.
Тож, шановні громадяни, переходіть на сайт https://dmpo.dsns.gov.ua/ до розділу «Я прагну стати добровольцем», заповніть відповідну анкету і станьте добровольцями. Адже перш за все – це небайдужі громадяни, які вирішили зробити свій внесок у забезпечення безпеки громади. Люди, які готові кинути всі свої справи на час виклику, аби врятувати чиєсь життя.
Хустське РУ ГУ ДСНС України
у Закарпатській області
Опубліковано: 18.11.2022 737 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)