Щорічно в третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства України
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/906f903e3c3ffbfa14f68d3ad8746d74-300x192.jpeg)
Шановні трудівники сільського господарства!
Сердечно вітаю вас з професійним святом − святом усіх селян, творців народного добробуту, опори української державності, усіх, хто зайнятий у цій нелегкій, але такій важливій сфері, що забезпечує країну продуктами харчування.
Всьому початок − плуг і борозна. У цих словах − загальнолюдська істина, якою підкреслено особливе значення селянської праці. А для українця село означає щось ще більше, бо уособлює цілий світ. Наші пращури, які, обробляючи землю, вважали її живою, одухотвореною, передали нам у спадок глибоку повагу до неї. Те, що йде від землі, зливається у нашій свідомості в одне ціле: краплина роси і молоді паростки пшениці, веселий струмок і колосиста нива, окраєць духмяного хліба і глечик свіжого молока, рідне слово і пісня. Усе це разом складається в малу батьківщину і виростає у Вітчизну.
Нині трудівники села, керівники та фахівці господарств, сільськогосподарських організацій, фермери доклали немало зусиль для того, щоб закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва нашої громади.
З почуттям глибокої шани і поваги щиро дякую усім працівникам сільського господарства за самовіддану працю, за розуміння і мудрість, за натруджені руки.
Нехай й надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання.
Хай обходять вас стороною природні стихії, миру і злагоди вашим родинам, міцного здоров’я, щедрих врожаїв, переможного та стабільного майбутнього!
З повагою
Володимир КАЩУК, міський голова
Опубліковано: 20.11.2022 808 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)