Про максимальне зменшення використання електроенергії в місцях загального користування багатоквартирних будинків та домогосподарств
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/Snimok_ekrana_2022-45_e-300x157.png)
На виконання листа Міністерства розвитку громад та територій України № 7/9/11841-22 від 07.11.2022 щодо максимального зменшення використання електроенергії в місцях загального користування багатоквартирних будинків та домогосподарств.
Необхідно звернути увагу на можливості такої економії для багатоквартирних будинків та для кожного домогосподарства, зокрема:
- встановивши енергозберігаючі лампи, які працюють у 5-8 разів довше, ніж лампи розжарювання та в рази економніші при забезпеченні аналогічної освітленості;
- встановивши світлорегулятори і датчики, які автоматично вмикають і вимикають освітлення при появі людини;
- дотримуватися порад та рекомендацій енергетиків щодо заощаджувальних заходів та режиму економії електроенергії.
Адже ударами по енергосистемі України, які завдано внаслідок збройної агресії російської федерації по території України, було зруйновано 30% українських електростанцій, що спричинило масові відключення світла. При цьому, близько 40% загальної інфраструктури та генеруючих потужностей енергетичної системи України серйозно пошкоджено.
Означене змусило до введення додаткових невідкладних системних заходів, спрямованих на економне використання електроенергії, не тільки підприємствами та установами, але і кожним домогосподарством.
Відтак з метою зниження навантаження на електромережі кожної територіальної громади та економії електроенергії мусимо максимально зменшити використання електроенергії зокрема в місцях загального користування багатоквартирних будинків.
Пресслужба Хустської міської ради
Опубліковано: 10.11.2022 875 Переглядів
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)