Привітання міського голови до Дня захисників і захисниць України
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/og-300x151.png)
Шановні земляки, захисники та захисниці України, відважні сини та дочки українського народу!
Прийміть щирі вітання з нагоди Дня захисників та захисниць України! Це свято відзначається в українському суспільстві в день великого релігійного свята – Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була заступницею і покровителькою українського козацтва, а тепер і Українського війська.
У цей день я дякую всім, чия мужність і звитяга є зразком самовідданості та патріотизму. Всім, хто зі зброєю в руках боронили і боронять сьогодні нашу землю від російського агресора. Всім волонтерам, які стали своєрідними «мирними воїнами» і надійними захисниками в тилу. Усім борцям за українську Незалежність – від козацьких часів і до сьогодні, які присвятили свої життя служінню українському народу.
У цей день низько схилімо голови, згадуючи тих, хто поліг за волю України, хто віддав своє життя, захищаючи рідну землю, адже найвищим рівнем любові до Батьківщини є готовність боронити її ціною власного життя.
Шановні захисники та захисниці!
Дякую Вам за відданість Україні та її народу! Бажаю міцного здоров’я, родинної злагоди, успіхів у повсякденному житті. Хай Ваше життя буде наповнене добром, благополуччям та миром!
Слава героям! Слава Україні!
Вперед до Перемоги!
З повагою міський голова
Володимир КАЩУК
Опубліковано: 14.10.2022 1467 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)