Закарпаття увійшло до трійки областей, які найкраще підготувалися до навчального року
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/ukryttya-678x381-1-300x169.jpeg)
Чернівецька, Закарпатська, Львівська області і Київ найкраще підготували заклади освіти до нового навчального року. Про це заявила речниця Міністерства внутрішніх справ Альона Матвєєва.
У Закарпатській області укриттями забезпечені 82% закладів освіти. Такі ж показники у Чернівецькій області. Водночас, на Львівщині укриття облаштували у 81% закладів освіти, а в столиці Києві — 71 %.
Водночас, найгірше забезпечено укриттям освітні заклади у Миколаївській, Дніпропетровській, Волинській та Сумській областях.
Загалом, ще понад 26 тисяч закладів освіти усіх рівнів потребують організації укриття.
У поліції зауважили, що під час можливої евакуації чи спуску до укриття, дитині рекомендовано брати з собою так званий “тривожний рюкзак”. Батьків закликають подбрати про те, щоб у ньому були:
- пляшка чистої води;
- поживні батончики, снеки;
- нотатка від батьків, у якій вказано ПІБ дитини, контактні дані батьків та ближніх родичів (імена, телефони, адреси);
- телефон (за можливості) + зарядний пристрій + павербанк;
- індивідуальний набір необхідних ліків (запас на кілька днів);
- комплект змінної білизни та одягу;
- улюблена іграшка або річ.
Їжу, воду, засоби гігієни, ковдри, ліхтарики, універсальну аптечку має заздалегідь підготувати заклад освіти. Також важливо не перевантажувати наплічник школяра та зберігати у школі те, що дозволяє адміністрація.
Опубліковано: 31.08.2022 1075 Переглядів
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)