ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВОЛОДИМИРА КАЩУКА З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ:
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/image-300x169.jpg)
Шановна громадо!
У серпневі дні вся Україна святкує головне свято нашої держави – День незалежності.
Це свято багатьох поколінь українців, які боролись за право жити та бути господарями на рідній землі. І сьогодні ми відстоюємо свою свободу і незалежність. Серед воїнів, що захищають нас на передовій, є і наші земляки. Шануємо кожного з них.
Пам’ятаємо тих, хто віддав своє життя за мир на рідній землі.
Переконаний, ми переможемо і в наші домівки прийде довгоочікуваний мир.
Незважаючи на біду і труднощі, Україна будує нове майбутнє.
Всі разом ми розбудовуємо і нашу громаду. Ремонтуємо дороги, оновлюємо медичні заклади та заклади культури, школи, садочки, облаштовуємо території. Розвинута і сильна громада – запорука успіху наших дітей і онуків.
Це спільний результат роботи всіх, хто сьогодні своєю працею розвиває громаду та забезпечує її сталий розвиток.
Дорогі земляки!
Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім ПЕРЕМОГУ, щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров’я кожному, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях.
Зі святом!
З Днем народження, Україно!
Володимир КАЩУК,
Хустський міський голова
Опубліковано: 24.08.2022 1651 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)