Французи здійснять проєктне фінансування
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSC_0388-300x200.jpg)
Проєктам франко-українського співробітництва та гуманітарної допомоги – бути! Так, із черговим кількаденним робочим візитом на Закарпаття навідалася французька делегація, у складі якої: експерт з екології Філіп Оспітіль, координатор проєктів компанії “Beten International в Україні” Андрій Хаджинов та перекладач Ганна Кінда. Мета – узгодження реалізації проєкту розвитку “FASEP” у нашому краї.
У вівторок, 21 червня, у Хустську міську раду з черговим робочим візитом навідалися французи. Зустріч делегатів відбулася із Хустським міським головою Володимиром Кащуком та його заступником Василем Сабадошем. Також на зустрічі був присутнім начальник Хустського ВУВКГ Роман Щербан, адже у рамках французького проєкту цілком можливо реанімувати місцеві очисні споруди, що наразі – один із пріоритетів у роботі міської влади. Відтак на проблемний об’єкт закордонна делегація й навідалася, аби більш детально ознайомитися з подальшою роботою, яка дасть “друге дихання” системі очищення стічних вод у Хусті.
До речі, французька делегація перебуватиме на Закарпатті впродовж тижня. Відтак зустрінеться і з іншими очільниками та громадами краю.
Пресслужба Хустської міської ради
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)