У Веряці святкували 180-ти річчя храму
У неділю, у селі Веряця Виноградівського району освятили оновлений Свята Різдва Богородичний храм. Освячував архієпископ Хустський і Виноградівський Високопреосвященніший Марк.
Благочинний Затисянського округу, протоієрей Михайло Тегза, який служить в цьому храмі більше двадцяти років розповів, що саме цієї неділі православна церква у Веряці відзначає 180 років. Перша письмова згадка про храм у селі відноситься до 1751-го року – тоді це була унікальна дерев’яна споруда. Нинішній храм зводили коштом вірників села майже 20 років – з 1812 по 1832 роки. В Затисянському окрузі цей мурований храм – один з найкращих. Рік тому його почали оновлювати. Також нещодавно на церкві встановили позолочені купола. Допоміг в цьому громаді й голова обласної ради Іван Балога, який цієї неділі теж побував на святковій літургії.
Його Високопреосвященству Марку співслужили настоятель храму і благочинний округу протоієрей Михайло Тегза, духовенство благочинія і з інших районів.
Після завершення богослужіння архієпископ Марк вручив церковним благодійникам благословенні нагороди. Так, голова обласної ради Іван Балога був відзначений медаллю Преподобного Олексія Карпаторуського.
Прес-служба облради
Опубліковано: 24.07.2012 3509 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452142640_496981322985106_986522662494273337_n-1-300x171.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/news_1626712178_60f5a872b2491-300x184.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/451581861_496916836324888_827683365815998922_n-1-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/forum-foto-300x300.jpg)