Чергова зустріч з внутрішньо переміщеними особами у Хустській МТГ
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/TSentr-zajnyatosti-300x169.jpg)
Сьогодні, 6 квітня, з метою ознайомлення із сучасним комплексом соціальних послуг, фахівці Хустської міськрайонної філії Закарпатського ОЦЗ разом із соціальними партнерами – представниками центру БВПД та начальником відділу державних соціальних допомог УСЗН Хустської міської ради Ларисою Пацкан провели виїзну зустріч для внутрішньо переміщених осіб внаслідок бойових дій під час воєнного стану в Україні. До слова, захід відбувся у приміщені Хустського багатопрофільного ліцею №1 ім. Івана Магули Хустської міської ради.
Служба зайнятості не залишає без уваги проблему вимушених переселенців, тому її фахівці проводять подібні зустрічі, під час яких знайомлять присутніх зі станом ринку праці регіону і Хустщини, зокрема наголошують на переваги легальної зайнятості, надають перелік офіційних українських сайтів з працевлаштування. Так, сьогодні начальник відділу активної підтримки безробітних Мар’яна Боїшко розповіла присутнім про основні послуги державної служби зайнятості та сучасні підходи щодо їх отримання, електронні сервіси ДСЗ, а начальник відділу взаємодії з роботодавцями Мирослава Стрижак ознайомила кожного з актуальними вакансіями міста Хуст.
У свою чергу представники Хустського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги говорили про послуги, які надають у них, а начальник відділу державних соціальних допомог УСЗН ради Лариса Сергіївна повідомила деталі щодо отримання довідки внутрішньо переміщеної особи, ознайомила з видами державних та інших грошових допомог та процедурами їх отримання.
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)