У Хуст прибула гуманітарна допомога від чеського міста-побратима Ждяр-над-Сазавоу
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/4a621fad0b95013e461aac8fe10abd5c-300x169.jpg)
Місто Хуст має 10 міст-побратимів країн Європи і роки між ними тривала плідна співпраця, яка була спрямована на розвиток громад. Відрадно, що у важкі часи, які сьогодні переживає Україна, вони не стоять осторонь біди і всіляко підтримують українців. Так, від міста-побратима Ждяр-над-Сазавоу Чеської Республіки прибула гуманітарна допомога до Хустської міської територіальної громади. Мова саме про ліки, які забезпечать стаціонарне лікування госпіталізованих у Хустській центральній лікарні ім. Віцинського О.П.. До Вашої уваги список ліків, які сьогодні прибули із-за кордону.
Хустський міський голова Володимир Кащук одразу відреагував на потужну підтримку іноземних колег і подякував п.Мартіну Мркосу, міському голові м.Ждяр-над-Сазавоу, за отриману гуманітарну допомогу:
Пресслужба Хустської міської ради
Опубліковано: 31.03.2022 4046 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)