ПрАТ «Закарпаттяобленерго» інформує про необхідність проведення звірок споживання електроенергії
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/shutterstock_587373098-e1533040694365-300x200.jpg)
Шановні споживачі! Через російську агресію в Україні численні громадяни нашої держави були вимушені тимчасово переселитися в Закарпатську область. Через це в області фіксується суттєве зростання споживання електроенергії всіма категоріями споживачів.
З огляду на це, а також на необхідність забезпечення сталого функціонування енергосистеми та можливості зведення достовірних обсягів споживання електричної енергії по Закарпатській області звертаємося до споживачів з проханням надати показники приладів обліку для визначення фактичних обсягів споживання. Для цього ви можете скористатися будь-яким із зручних способів: https://bit.ly/3vYtd1m
Також працівники товариства будуть проводити звірки фактичних обсягів споживання електроенергії як населенням, так і малими непобутовими споживачами, організаціями, підприємствами тощо.
При зверненні до Вас з проханням перевірити прилад обліку і зняти фактичні покази просимо забезпечити доступ до лічильника. При цьому працівники ПрАТ «Закарпаттяобленерго» зобов’язані пред’явити службове посвідчення.
У разі відсутності посвідчення в жодному разі не допускайте осіб до засобів обліку!
ПрАТ «Закарпаттяобленерго» щиро вдячне за порозуміння та сприяння!
Вистоїмо! Все буде Україна!
Пресслужба ПрАТ «Закарпаттяобленерго»
Опубліковано: 18.03.2022 2143 Переглядів
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/6692cc3da7bef__20240712132916-300x169.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)