Україна вшановує пам’ять жертв політичних репресій.
Дорогі краяни!
У літописі українського народу є сторінки, що засвідчують невмирущу славу наших попередні поколінь. Та на жаль, є і сторінки всенародного болю, болю, що з часом не стихає, болю, що пронизує наші серця і пам`ять, болю, що нагадує про жертви політичних репресій. Щороку травневої пори ми вшановуємо світлу пам’ять безвинних жертв тоталітарного режиму – хліборобів і священників, діячів культури та науковців, військовиків і письменників, інженерів та лікарів, учасників національно-визвольних змагань українського народу і пересічних громадян, які волею невблаганної долі потрапили у пекельні жорна репресивної машини більшовизму.
У цей День Україна, а разом з нею і місто Хуст вшановує пам`ять в`язнів тоталітарного режиму, схиляє голови у глибокій скорботі і печалі. Закликаю згадати усіх, хто став жертвою тоталітарного режиму. Вічна їм пам’ять.
Хустський міський голова В.Кащук
Опубліковано: 21.05.2012 4665 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/6692cc3da7bef__20240712132916-300x169.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)