8 листопада в Ужгороді пройде акція «Будь у просторі здоров’я»
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/avatarka-13-1.jpg)
8 листопада 2021 року у місті Ужгород (пл. Народна, 4, в Малій залі засідань будівлі Закарпатської обласної державної адміністрації) відбудеться Всеукраїнська молодіжна акція «Будь у просторі здоров’я».
Одним з головних завдань акції є презентація успішних проєктів неформальних спортивних рухів та надання допомоги щодо їх впровадження на рівні територіальних громад.
Основною метою є формування у молоді свідомого та відповідального ставлення до власного здоров’я, сприяння гармонійному психічному розвитку, збереженню репродуктивного здоров’я, культури безпеки життєдіяльності, запобігання виникненню соціально небезпечних захворювань та різних форм залежності.
Час початку заходу – 13:00 година, орієнтовний час завершення – 17:00.
Для участі в Акції зацікавленим особам необхідно зареєструватися за посиланням https://forms.gle/rCof2Pgi4osGWBMG7 .
Звертаємо особливу увагу щодо необхідності дотримання під час проведення Акції встановлених вимог із запобігання поширення респіраторної хвороби COVID-19.
Управління культури, молоді і спорту
Хустської міської ради
Опубліковано: 28.10.2021 695 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/DSC_0995-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/avatarka-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/425539678_774380528053868_2262908840949635927_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/images-5.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/images-4.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/DSC_0859-300x200.jpg)