У Хусті вперше відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Квіти Закарпаття»
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/Avatarka-13-e1635408065633-300x215.jpg)
Учора, 27 жовтня, у Хусті вперше провели Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Квіти Закарпаття». Засновники та організатори конкурсу: ГО «Пектораль ХХІ» та ТОВ «Мистецький простір Пектораль». А відбувся він за сприяння депутата Закарпатської обласної ради Василя Крулька та підтримки Хустської міської ради.
Основна мета «Квітів Закарпаття» – виявлення, розкриття, допомога та сприяння розвитку таланту дітей, надання їм можливості проявити свою індивідуальність, показати її широкому загалу і допомогти учасникам краще пізнати себе.
Відтак квіти у віці від 6 до 17 років з усієї України демонстрували свої таланти у 5 категоріях: вокальне, хореографічне, інструментальне, циркове та театральне мистецтво.
Оцінювало конкурсантів кваліфіковане журі:
– Тетяна Доканіна – естрадна співачка, поетеса, автор виконавець, громадський діяч, учасниця телепроекту «Голос Країни», переможниця міжнародного конкурсу естрадних виконавців «Voice of Astana» (Казахстан), володарка численних нагород телевізійного фестивалю «Шлягер року»;
– Еліна Іващенко – співачка, переможниця телевізійних проектів: Х – фактор, Голос Країни та Чорноморські ігри, радіоведуча на Нашому Радіо;
– Віра Синєок – Заслужена артистка України, провідний методист по хореографії КЗ КОР «Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи», голова Київського обласного осередку Національної хореографічної спілки України;
– Андрій Гуцал – режисер – постановник, кліпмейкер, фіналіст танцювальних телепроектів «Танцюють всі 2», «Майданс 3 сезон», головний режисер –постановник «Got Talent Central Asian» і «Фабрика зірок 4», засновник шоу колективу «DEJAVU»;
– Костянтин Калієвський – провідний методист по хореографії КЗ КОР «Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи», заступник голови Київського обласного осередку Національної хореографічної спілки України.
У результаті визначили переможців фестивалю-конкурсу, яких й нагородили почесними дипломами, медалями, кубками, а їх керівники отримали подяки від організаторів та цінні подарунки від управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради.
Після фестивального дня на учасників та гостей конкурсу чекала цікава змістовна екскурсія Хустом і знайомство з мальовничим містом над Тисою.
Управління культури, молоді і спорту
Хустської міської ради
Опубліковано: 28.10.2021 742 Переглядів
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/DSC_0995-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/avatarka-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/425539678_774380528053868_2262908840949635927_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/images-5.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/images-4.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/DSC_0859-300x200.jpg)