З Днем рятівника!
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/59bd3c59f1394_-300x199.jpg)
Шановні працівники служб цивільного захисту!
Щиро вітаю вас з професійним святом! На вас покладена надзвичайно почесна та відповідальна місія — охороняти безпеку та спокій мешканців нашої громади, адже немає нічого дорожчого ніж життя людини.
«Запобігти. Врятувати. Допомогти» — це гасло найточніше характеризує ваші нелегкі будні.
Власне, відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій — людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.
Тож прийміть щиру подяку за вашу сміливість та готовність у будь-яку мить прийти на допомогу. Щиро бажаю кожному з вас і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя і добра. Вірю, що ваші високі ділові якості, відданість присязі, честі й дорученій справі, помножені на знання та досвід, будуть і надалі спрямовані на достойне виконання відповідальних завдань.
Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів.
Зі святом вас!
Міський голова Володимир Кащук
Опубліковано: 17.09.2021 679 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)