У Хустській міській раді відбулася інструктивно-методична нарада з директорами, заступниками директорів шкіл мистецтв Хустської ТГ
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/DSC_0257-300x200.jpg)
Сьогодні, 5 серпня, у малому залі засідань відбулася інструктивно-методична нарада з директорами та заступниками директорів шкіл мистецтв Хустської міської територіальної громади за безпосередньої участі керівництва управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради. На порядку денному найбільш актуальні питання сьогодення.
Так, із вступним словом розпочав нараду начальник управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради Віталій Русин. А продовжила її – його заступниця Мирослава Криванич, яка повідомила присутнім про стан фінансового забезпечення закладів культури та встановлення розміру батьківської плати за навчання дітей у школах мистецтв. Опісля ж мова йшла про реорганізацію дитячих шкіл мистецтв та впорядкування штатних розписів Сокирницької і Нижньоселищенської шкіл мистецтв. Про це поінформував провідний методист управління культури, молоді і спорту з питань роботи мистецьких шкіл Іван Мішко.
Формування статутів мистецьких закладів та впровадження в практику роботи нових навчальних програм також не оминули на нараді увагою. Відтак голова ради директорів шкіл мистецтв області Леонтій Ленард та провідний методист управління Іван Мішко виступили з цього приводу.
Насамкінець зустрічі керівники управління культури, молоді і спорту Віталій Русин та Мирослава Криванич розповіли про підготовку до відзначення 30-ої річниці Незалежності України та Дня Державного прапора України.
Пресслужба Хустської міської ради
Опубліковано: 05.08.2021 613 Переглядів
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/DSC_0995-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/avatarka-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/425539678_774380528053868_2262908840949635927_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/images-5.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/images-4.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/DSC_0859-300x200.jpg)