Зустріч у Хустській міській раді напередодні Великодня…
Зустріч у Хустській міській раді напередодні Великодня…
Цієї неділі відзначають Світле Господнє Воскресіння вірники західного обряду. Напередодні пасхальних свят Хустський міський голова Володимир Кащук зустрівся з духовенством римсько-католицької та реформатської церков міста над Тисою, зокрема настоятелем римсько-католицької церкви св.Анни та Йоахима о.Олександром Сулінчаком та пастором Хустської реформатської церкви Лудвиком Йовзаном.
«З Богом у серці, з добрими та чистими помислами ми входимо у величне свято Воскресіння Христового ,що спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. Щиро прошу духовенство звернутися в ці дні з молитвами до Господа про добре майбутнє для наших краян»- такими словами звернувся міський голова Володимир Кащук до присутніх на зустрічі,священнослужителів. Останні, в свою чергу, подякували владі за виявлену ініціативу ,постійну підтримку та розуміння при вирішенні наболілих питань.
Насамкінець Володимир Кащук привітав священнослужителів , а в їх особі всіх вірників з великим і світлим святом Воскресіння Христового. Передав найщиріші вітання і від міністра МНС України Віктора Балоги, голови Закарпатської обласної ради Івана Балоги та депутата Закарпатської облради Павла Балоги.
Фотогалерея:
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/6692cc3da7bef__20240712132916-300x169.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)