Проєкт-переможець Хустської міської ради – «Virtual Хустщина: заходи з популяризації історико-культурної та природної спадщини регіону за допомогою використання сучасних демонстраційних технологій»
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/IMG_20210728_125639-300x224.jpg)
Сьогодні, 28 липня, у малому залі засідань Хустської районної ради відбулося урочисте підписання Грантових угод з переможцями Конкурсу, що проводить Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад у партнерстві з Львівською, Закарпатською, Івано-Франківською, Чернівецькою обласними радами.
Серед переможців Конкурсу відзначено проєкт, Бенефіціаром якого є виконавчий комітет Хустської міської ради, а саме «Virtual Хустщина: заходи з популяризації історико-культурної та природної спадщини регіону за допомогою використання сучасних демонстраційних технологій».
Проєктом передбачено створення віртуальної екскурсії культурними та природними пам’ятками Хустської міської територіальної громади у форматі 360 з поєднанням до веб-ресурсів Хустської міської ради, а також соцмережі Facebook та сервісу Google Maps. Реалізацію проєкту заплановано завершити до кінця 2021 року.
Пресслужба Хустської міської ради
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)