Вітання міського голови з Днем працівників медичної галузі
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/unnamed-23-300x225.jpg)
Шановні медичні працівники – лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани галузі охорони здоров’я!
Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем медичного працівника!
Професія медика є однією з найшляхетніших, адже ви оберігаєте найцінніший дар, дарований Всевишнім, – людське життя! У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх.
В день і вночі ви поруч, аби вчасно допомогти хворому. Хоча у суспільстві медичну галузь оцінюють по-різному: від шанобливої вдячності до найжорсткішої критики, та попри все, ви гідно виконуєте свій професійний обов’язок. І хоч сьогодні відбувається кардинальне реформування галузі, вірю, що незважаючи на всі труднощі та перешкоди, нам вдасться збудувати ефективну систему охорони здоров’я, яка гарантуватиме пацієнтам якісну й доступну медичну допомогу, а медикам – належний соціальний статус і гідний рівень оплати праці.
Щиро вдячний всім медикам, господарським та адміністративним працівникам, всім, хто працює в наших амбулаторіях, аптеках, лікарні та поліклініці – усім, хто несе почесну вахту на сторожі здоров’я і життя громадян, за милосердя, доброту й щедрість душі.
Зичу вам міцного здоров’я, радості, родинного затишку, великого людського щастя, злагоди в родинах та непохитної відданості обраній професії. Нехай здійснюються мрії і задуми, віра та оптимізм будуть вірними супутниками у житті, а праця завжди приносить радість і задоволення.
Божого вам всім благословення та успіхів на професійній ниві! І дай вам Боже, щоб у боротьбі із хворобами ви завжди виходили переможцями.
З повагою міський голова Володимир Кащук
Опубліковано: 20.06.2021 1257 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)