У Копашнові відкрили сучасний спортивний майданчик (ФОТО)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/DSC_0599-300x200.jpg)
Сьогодні, 28 травня, у с.Копашново на території школи відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям. Знадобилося майже два роки, аби задумане втілити в життя і таки подарувати тамтешній громаді сучасне поле для міні-футболу. Власне, загальна вартість проєкту 1 млн. 600 тис. грн., з яких 1 млн. кошти держави, а решта – місцеві.
З нагоди спортивного дійства зібралась як шкільна спільнота, так чимало почесних гостей.
На урочистості завітали міський голова Володимир Кащук, його заступники – Іван Подолей та Василь Сабадош, секретар міської ради Василь Губаль, староста Копашнівського старостинського округу Михайло Кушнір та старости сусідніх округів: Нижньоселищенського – Юрій Попадинець, Нанківського – Михайло Даниловський, депутат міської ради В’ячеслав Гук та інші.
На заході виступили: Володимир Кащук, Василь Губаль, Іван Подолей та шкільний директор Василь Хланта.
Виступаючі зазначили, що відкриття спортивного майданчика – знакова подія не лише для Копашнова, а й усієї Хустської міської територіальної громади у цілому. Адже тутешні футболісти, як юнаки, так дівчата, беруть участь у змаганнях різних рівнів і на їх рахунку вже значні результати. А сучасний майданчик зі штучним покриттям дозволить їм ще активніше долучатися до спорту та розвиватися у цьому напрямку.
Опісля духовенство провело освячення, а молодь зіграла свої перші матчі.
Пресслужба Хустської міської ради
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/DSC_0966-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/DSC_0574-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/avatarka-46.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/DSC_0820-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221008_111354-300x225.jpg)