Привітання міського голови з Вербною Неділею
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/ris_7-300x200.jpg)
Хустська громадо!
Сьогодні християни східного обряду відзначають Вербну неділю. У цей день ми вшановуємо вхід Господа Ісуса у Єрусалим, якого тамтешні вітали, як свого Царя галузками пальмових гілок, що і символізує верба в Україні.
У цей день поєдналися радість від того, що люди побачили надію в образі Христа, та сум з приводу того, що тому, кого вітав народ, доведеться пройти через страждання, аби врятувати людство.
Для нас, у сучасності, починається останній тиждень перед Великоднем. Це ще одна можливість глибоко замислитися над тим, що ми робимо щодня. Це ще одна можливість стати кращими, як у нашій повсякденній роботі, так і у відносинах між собою.
Сьогодні ж ми готуємося до того, щоб з чистими помислами підійти до свята Великодня.
Для українців крім суто релігійного значення Вербна неділя пов’язана з шануванням наших традицій. Кожен з нас пам’ятає прості слова з дитинства: «Не я б’ю — верба б’є, За тиждень — Великдень!». Так нас малих залучали до української традиції наші батьки.
Тому сьогодні згадаймо і про значення для нас духовності, традиції, як основи нашої української ідентичності.
Тож вітаю всіх жителів і гостей нашого міста зі святом!
Зичу всім вам міцного здоров’я та мирного неба над головою!
Володимир Кащук, міський голова
Опубліковано: 25.04.2021 4188 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)