Вітання міського голови з Днем працівників пожежної охорони
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/mbTCwzk2Oaj9ymjWs0EmqMiyN4UviV9i8WFvRQVJ-300x199.jpeg)
Шановні вогнеборці! Вітаю вас з професійним святом – Днем пожежної охорони!
За покликом серця ви обрали одну з найскладніших професій, яка потребує витримки, мужності та відданості. У будь-яку хвилину ви приходите на допомогу тим, хто того потребує, ризикуючи власним життям. І як результат вашого професіоналізму – попередження і приборкання вогняної стихії, врятовані людські життя, збережені матеріальні й культурні цінності.
Неважливо, де сталася катастрофа або виникла непроста ситуація, переконаний, допомогу буде надано.
Особлива вдячність ветеранам, які присвятили власне життя боротьбі з вогнем і передавали свій досвід нинішньому поколінню вогнеборців.
Сьогодні ДСНС України є одним з найефективніших відомств з налагодженою системою оперативного реагування щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Але позитивний імідж такої потужної структури не виникає сам по собі, його створюють реальні люди, які впевнено дивляться в майбутнє і своєю щоденною героїчною працею прагнуть зробити життя людей безпечним. Такі люди є й посеред нас – працівники 10-ї Державної пожежно-рятувальної частини ДСНС Закарпаття, що в місті Хуст, живий приклад відваги та героїзму. Честь їм і хвала.
Також бажаю і надалі життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та українському народові.
Нехай мир, злагода та достаток завжди панують у ваших оселях, а ваша нелегка праця сторицею повертається здоров’ям, щастям та добром.
З повагою міський голова Володимир Кащук
Опубліковано: 17.04.2021 2305 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)