Привітання міського голови з Благовіщенням Пресвятої Богородиці
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/3aa5d288eb5f598a14f5ae24011b0636a3ca4b0e-300x225.jpg)
Шановні жителі Хустської міської територіальної громади!
Вітаю вас з величним і світлим святом Благовіщення Пресвятої Богородиці! Це дуже важливе свято для віруючих людей, який відзначається щороку в сьомий день квітня. Християни радіють його настанню, адже подія, що пов’язана з датою свята, є справжнім дивом. Як випливає з священних книг, Діва Марія дізналася від Архангела Гавриїла, що їй судилося стати матір’ю Божого Сина і про те, що її дитина подарує людям надію на безхмарне майбутнє. Вітаю з великим святом – Благовіщенням Пресвятої Богородиці! Бажаю всім, тільки хороших звісток. Будьте щасливі, здорові і вірні Господу! Нехай у ваше життя прийде та ж радість, яка відвідала Пречисту Діву в день благих вістей. Бажаю миру і добра, душевного спокою і затишку, міцної і чистої віри, добрих новин і щастя. Нехай Пресвята Богородиця візьме всіх нас під свій покров! Нехай збуваються всі мрії і сподівання!
З найкращими вітаннями
Володимир Кащук міський голова
Опубліковано: 07.04.2021 2256 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)