Володимир Кащук – гість телепрограми ТРК “Перший Кабельний” (АНОНС)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/DSC_1092-300x200.jpg)
Учора, 24 березня, до Хустського міського голови завітала знімальна група телеканалу “Перший Кабельний”. Відтак відбувся запис телепередачі – “З перших вуст”.
Ефір: сьогодні ввечері.
У розлогому та відвертому інтерв’ю Володимир Кащук відповів ведучій Катерині Паллаг на всі запитання. Зокрема йшлося про життєдіяльність вже об’єднаної Хустської міської територіальної громади в умовах карантину, а це безпосередньо й про боротьбу з COVID-19, й про пріоритетні напрямки роботи та співпрацю з депутатським корпусом нового скликання, і про наймасштабніші проєкти, які наразі у ході реалізації (мова про Хустський замок та спортивний басейн зокрема). Що ж стосується децентралізації влади, то здебільшого діалог торкнувся перспектив Хустської МТГ.
До слова, телевізійна програма вийде в ефір сьогодні, 25 березня, о 19:15 год. за к.ч..
Приємного перегляду!
Пресслужба Хустської міської ради
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)