З Днем Збройних Сил України!
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/unnamed-15-300x188.jpg)
Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України, дорогі ветерани!
Сердечно вітаю вас з Днем Зброних Сил України. Нині Україна пишаєтсья своїм військом і довіряє йому. Адже фактично наново відродившись в умовах війни, українська армія пройшла горнило випробувань, зміцніла, набула безцінного бойового досвіду і впевненості у своїх силах та зламала загарбницькі плани озброєного до зубів ворога.
Боєздатні Збройні Сили України – це здобуток і заслуга мільйонів українців, в тому числі й хустян – істинних патріотів своєї держави, які щоденно роблять свій внесок у розбудову армії, вміло воюючи на передовій, тренуючись на військових полігонах, допомагаючи армії як волонтери.
Щиро дякую всім військовослужбовцям Хустщини, які служили в Збройних Силах, захищали нашу землю від ворогів в зоні АТО, волонтерам за сумлінне виконання конституційного обов’язку, відвагу, героїзм та самопожертву, продемонстровані в ході антитерористичної операції. У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!
Бажаю всім військовослужбовцям і їх родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту та нових звершень у благородній справі служіння Вітчизні.
Слава Україні!
Хустський міський голова
Володимир КАЩУК
Опубліковано: 06.12.2020 2184 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)