ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/unnamed-1-300x154.jpg)
21 листопада ми вшановуємо усіх героїв, в чиїх серцях палає сміливість та прагнення до справедливості, вшановуєм Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, які беруть участь у бойових діях на Сході України, усіх тих, хто власним життям демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі. Всі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.
Сьогодні я хочу щиро подякувати кожному з вас за те, що ви переймаєтесь долею нашої держави, за все те, що ви робите для того, щоб світ побачив нову Україну – горду та величну. Ми вчимося сьогодні не лише боротись з ворогами – ми навчаємось чути один одного, поважати свободу та гідність один одного. Це незаперечний доказ відродження нації, доказ того, що наш народ об’єднався в єдиній, соборній й незалежній Україні.
Закликаю вас до миру, порозуміння й згуртованості. Зичу віри у краще майбутнє нашої країни та нашого міста.
Слава Україні! Слава її Героям!
Володимир КАЩУК, Хустський міський голова
Опубліковано: 21.11.2020 1943 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)