"Київстар" підключив до інтернету школу в Хусті
У грудні 2011 року «Київстар» забезпечив швидкісним інтернетом 25 середніх навчальних закладів у Західній Україні. Зокрема на Закарпатті інтернет отримав коледж культури і мистецтв м. Ужгород і спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів з поглибленим вивчення англійської мови № 3 міста Хуст.
«Київстар» продовжує підключати школи України до широкосмугового інтернету за технологією FTTB (оптика до будинку). У грудні 2011 року в Західній Україні підключено 25 шкіл, в яких навчається понад 20 тисяч дітей. Раніше компанія забезпечила послугами інтернету в цьому регіоні 15 шкіл. Навчальні заклади отримують від «Київстар» безлімітний інтернет зі швидкістю 10 Мбіт/c. Ця ініціатива реалізується в рамках Меморандуму про співробітництво, укладеного між оператором та Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України.
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/6692cc3da7bef__20240712132916-300x169.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)