Привітання міського голови зі світлими християнськими святами
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/04/16-3-300x158.jpg)
Дорога громадо!
Сьогодні – 12 квітня віряни східного обряду відзначають Свято Входу Господнього в Єрусалим, або, як його ще називають у народі, – Вербну неділю.
Тож, щиросердечно вітаю усіх зі світлим святом і нехай наші серця наповняться радістю від очікування одного з найбільших християнських свят – Воскресіння Христового! Щастя і здоров’я вам і вашим родинам, душевного тепла та віри в краще майбутнє.
Нехай через дотик вербової лози на нас і на весь український народ зійде Боже благословення та поверне на нашу землю мир і спокій.
Щодо вірників західного обряду, то сьогодні у них Великдень. Тож, з Днем Світлого Господнього Воскресіння вас!
Переконаний, духовне поріднення під час Пасхальних свят гуртує й додає мудрості, сили і наснаги аби ми відчули себе великою єдиною родиною. Відтак кожен приймає Воскресіння Христове з відкритою душею і чистим серцем, почуттям радісної благодаті та віри у зміни на краще. Також дозвольте побажати всім нам й надалі душевної чистоти і гармонії.
Нехай диво Воскресіння Христового надихає на добрі та праведні справи, а світлий Великдень наповнить душі радісними почуттями та новими сподіваннями, оселі – благополуччям і затишком, сім’ї – коханням, щастям, злагодою.
Хустський міський голова Володимир Кащук
Опубліковано: 12.04.2020 1044 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)