Щодо зменшення ризиків поширення COVID-19
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/04/varto-logo-300x195.jpg)
З метою активізації інформаційної підтримки заходів щодо зменшення ризиків поширення COVID-19 на території області, які здійснюються на виконання Указу Президента України № 87/2020 „Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року „Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (Covid-19)”, постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211(зі змінами) „Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, а також відповідно до листа в.о. голови Закарпатської ОДА від 02.04.2020 № 2620/06-03 забезпечуємо проведення із залученням лідерів громадської думки, представників інститутів громадянського суспільства, засобів масової інформації, у тому числі місцевих, інформаційної роботи серед населення щодо необхідності дотримання карантину, важливості допомоги батькам, піклування про сусідів тощо.
Додаємо посилання на інформаційні сторінки https://covid19.com.ua/, https://nszu.gov.ua/.
Тут все про коронавірус в Україні, відтак все, що варто знати кожному!
Дотримуйтесь карантину, залишайтеся вдома!
Пресслужба Хустської міської ради
Опубліковано: 06.04.2020 508 Переглядів
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452142640_496981322985106_986522662494273337_n-1-300x171.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/news_1626712178_60f5a872b2491-300x184.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/451581861_496916836324888_827683365815998922_n-1-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)